KWIACIARNIA MAŁGORZATA

 

Skontaktuj się z nami!

KWIACIARNIE MAŁGORZATA – Z PASJI DO KWIATÓW

Wierzymy, że kwiaty są bardzo dobrym sposobem wyrażania uczuć. Pasja ich układania i uświetniania nimi ważnych wydarzeń w Państwa życiu przyczyniły się do tego, że w 1990 roku otworzyliśmy w Istebnej kwiaciarnię Małgorzata. Dzięki nieustannej chęci rozwoju dziś możemy gościć Państwa również w kwiaciarni w Wiśle, a niebawem także w nowo powstającej kwiaciarni internetowej, dzięki której mamy nadzieję dotrzeć także do klientów z okolicy. Chcielibyśmy, by z usług kwiaciarni Małgorzata mogli korzystać również mieszkańcy takich miejscowości jak: Ustroń, Szczyrk, Brenna, Jaworzynka, Koniaków czy Milówka. W ich skład wchodzą:

  • ARANŻACJA FLORYSTYCZNA WNĘTRZ
  • OPRAWA KWIATOWA ZAŚLUBIN, KOMUNII, UROCZYTTOŚCI ŻAŁOBNYCH
  • WIĄZANKI OKOLICZNOŚCIOWE
  • DEKORACJE SAL ORAZ SAMOCHODÓW

SZUKASZ WYJĄTKOWEJ KWIACIARNI?

Wszystkie zamówienia składane w naszych kwiaciarniach w Istebnej i Wiśle, realizowane są za pomocą najwyższej jakości materiałów roślinnych ze sprawdzonych źródeł. Nasze kompozycje kwiatowe dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów, zaskakując jednocześnie niezapomnianą formą i aranżacją. Zależy nam na tym, by każdy z Państwa był zadowolony z naszych usług, dlatego stawiamy na rozmowę, szczegółowe zapoznanie się z Państwa oczekiwaniami, a następnie robimy wszystko, by im sprostać.

1500 ŚWIEŻYCH KWIATÓW CODZIENNIE
2 LOKALIZACJE
26 LAT DOŚWIADCZENIA

Pragnąc dostarczać najpiękniejsze kompozycje kwiatowe w Wiśle i Istebnej, nasze wiązanki układamy wyłącznie ze świeżych kwiatów. Oprócz tego staramy się proponować Państwu ciekawe, zgodne z trendami florystycznymi rozwiązania. Mówimy zdecydowane „nie” rutynie, dzięki czemu nasza oferta ciągle zmienia się na lepsze. Od lat ją wzbogacamy, co znajduje swoje odzwierciedlenie w szerokim wachlarzu usług. Wśród nich znajdą Państwo gustowne bukiety oraz wiązanki, które uświetnią każde wydarzenie – od ślubu, przez urodziny, po uroczystości pogrzebowe. W trosce o zadowolenie naszych klientów wykonujemy również dekoracje ślubne sal, kościołów i samochodów, które powstają z ogromną dbałością o każdy detal, dopasowany do charakteru wydarzenia i strojów jego głównych uczestników. Uzupełnieniem oferty jest niebanalna biżuteria florystyczna, po którą coraz chętniej sięgają przyszłe Panny Młode.

Nasze umiejętności

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze kwiatów oraz bardzo miłą obsługę w obu pracowniach florystycznych. Zapraszamy Państwa do kwiaciarni w Istebnej 1127 i kwiaciarni w Wiśle przy ul. 1 maja 21, które otwarte są codziennie od poniedziałku do soboty. By zapewnić Państwu maksymalny komfort korzystania z naszych usług, już wkrótce rozpoczniemy sprzedaż internetową, dzięki której będą mogli zamówić Państwo kwiaty z dostawą do domu. Zachęcamy także do skorzystania z usługi kuriera kwiatowego. Dostarczy on zamówiony bukiet kwiatów we wskazane miejsce – taka niespodzianka na pewno sprawi radość Państwa bliskim!

Doświadczenie
Bogaty wybór towarów
Ceny
MASZ DO NAS JAKIEŚ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami!
[contact-form-7 id=”4″]