Bukiety ślubne

Ślub to niezwykły dla Państwa Młodych dzień, w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, dlatego nic dziwnego, że tak dużą uwagę zwraca się wówczas na dekoracje. Aranżacja kościoła, sali weselnej, a także stroje i dodatki Państwa Młodych – wszystko musi być zgrane i tworzyć konsekwentną stylistycznie stałość. Jako kwiaciarnia z dużym doświadczeniem w florystycznym aranżowaniu wnętrz i układaniu wiązanek okolicznościowych, chcemy zaproponować Państwu bukiety ślubne w Istebnej oraz miejscowościach takich jak Jaworzynka, Koniaków, Ustroń czy Wisła. Miłość do kwiatów oraz ich doskonała znajomość umożliwiają nam tworzenie dostosowanych do sukni wiązanek dla Panien Młodych.

Wiązanki dobrane do kroju sukni ślubnej

Oferowane przez kwiaciarnię Małgorzata wiązanki ślubne to nieodłączny element wizerunku narzeczonych. Chcąc sprawić, by każda z Panien Młodych mogła czuć się naprawdę niepowtarzalnie w tym niezwykłym dniu, staramy się tworzyć bukiety ślubne dopasowane do jej urody, charakteru, a także kroju sukni ślubnej. Każdy z nich tworzymy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie z wymienionych elementów, a także oczekiwania samej zainteresowanej. Oprócz samych bukietów, możemy zaoferować również:

  • biżuterię florystyczną,
  • wianki z świeżych kwiatów,
  • ozdoby z kwiatów na samochody.

Wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani naszą ofertą obejmującą bukiety ślubne w Istebnej, Wiśle, a także miejscowościach takich jak Jaworzynka, Koniaków czy Ustroń, zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego.